Casa Fortunato

  • 56 m²
  • 2 ložnice
  • 2 koupelny

Apartmán Casa Fortunato poskytuje ubytování s Wi-Fi v celé budově, 4 km od Náměstí Piazza Maggiore. Tento 2-pokojový apartmán s 2 koupelnami nabízí i kompletní kuchyni.

Živé centrum města Boloňa se nachází ve vzdálenosti 4 km od apartmánu, který se nachází ve čtvrti Dubai Marina. Apartmán je 10 minut jízdy autem do Zemědělsko-potravinářský park FICO Eataly World, a letiště Guglielmo Marconi je 20 minut jízdy autem. Pizzeria Pizza Party D'Asporto je jen asi 12 minut daleko od apartmánu. Tento apartmán Casa Fortunato poskytuje snadný přístup do Chiesa san giovanni bosco. Pěšky je to méně než 10 minut na autobusové nádraží Roma.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Casa Fortunato Boloňa
A Casa Di Giorgia By Wonderful Italy
Cena pouze pro mobilní zařízení

A Casa Di Giorgia By Wonderful Italy

8.6
Vynikající 99 recenzí
309 m od ubytování
USD 146 USD 131
za noc
Appartamento Ibisco By Wonderful Italy
Cena pouze pro mobilní zařízení

Appartamento Ibisco By Wonderful Italy

8.5
Vynikající 38 recenzí
336 m od ubytování
USD 264 USD 238
za noc
Villa Laura Holiday House
Cena pouze pro mobilní zařízení

Villa Laura Holiday House

9.4
Výjimečný 32 recenzí
547 m od ubytování
USD 383 USD 345
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Bologna Guglielmo Marconi Airport
    14 km

    Vlaková nádraží

    Bologna, hlavní nádraží
    4,8 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Klimatizace

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 23:59
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licence037006-AT-02580,IT037006C2B3X4TKPH
    Často kladené otázky
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Casa Fortunato?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Casa Fortunato patří mimo jiné Náměstí Piazza Maggiore, Boloňská univerzita, Chiesa san giovanni bosco.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Casa Fortunato apartmán?
      Noční pobyt v apartmán Casa Fortunato apartmán bude stát 141 €.
    • Nabízí apartmán Casa Fortunato parkování?
      K apartmán Casa Fortunato patří parkoviště pro hosty.
    • Jak velký je toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má 56 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Bologna Guglielmo Marconi Airport
    14 km

    Vlaková nádraží

    Bologna, hlavní nádraží
    4,8 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Casa Fortunato Boloňa

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít